Ana Sayfa Satılık Konut Satılık İşyeri Satılık Arsa Kiralık Konut Kiralık İşyeri Hakkımızda Biz Kimiz Emlak Alırken İletişim
 
  Emlak Arama
İl :
İlçe :
Semt :
Durum :
Tip :
Tür :
Fiyat Aralığı (TL)
-
  Referans Kodu ile
 Banka Kredileri

a shape=a shape=rea shape=rea shape=rea shape=rea shape=Image Map

Ekspertiz - Değerlendirme
ve
Kredi Takipi Yapılır


Hakkımızda

"Emlakçılıkta farklı hizmet anlayışı" sloganıyla  2000 yılında  Eskişehir Çankaya da  kurduğumuz Çankaya Emlak Ofisi  Bu felsefesiyle bütünleşen anlayışla hizmetlerine devam ediyor. Gayrimenkul sahipleri ve yatırımcılara farklı bir anlayışla  Yaklaşan şirketimiz "bilgilendirme" yi esas almaktadır.

        Çankaya hakkında en geniş kapsamlı ve en doğru bilgiyi sunmaktadır.  Ev sahiplerinin gayrimenkullerini şeffaf bir ortamda, Günün raicinde ve en kısa zamanda değerlendirmektedir. Konut almak isteyen müşterilerimize alım gücü ve ihtiyaçlarına Uygun en doğru konutu seçebilmeleri için her türlü bilgiyi sunmaktadır. 

        Mülk sahipleri ve müşterilerle oluşturduğumuz güvene dayalı ve Sıcak diyaloğ sayesinde 12 yılda geniş bir portföye ulaştık. Bilgilendirmeye yönelik yayınladığımız broşürlerimizdeki Bilgileri daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla artık internet  Ortamında da hizmetlerimize devam ediyoruz.

      12 yıllık deneyimiyle Çankaya' da Emlak hizmetini  "Çankaya Emlak Ofisi" ayrıcalığıyla sunuyoruz.  Şirketimiz "Eskişehir  Emlakçılar Müşavirleri Odası" üyesi olup, Murat Emre Temiztaş tarafıdan yönetilmektedir

Eskişehir Çankaya bölgesin de ilgili Bilgiyi kaynağından almak için doğru adrestesiniz.

 

Çankaya Emlak Ofisi

Ofis : 0 222 219 11 12

Cep : 0532 492 42 94

Adres :Çankaya Mah Laçin Sok 7-d   Eskişehir
 


 

 

 
 
 
127.946 Ziyaretçi